Domki nad morzem

dodaj obiekt

Wicie
Lido
Kontakt:
Wczasowa 3ab
Domki nad morzem
tel.: 600 214 215
Odległość od morza: 150m
150 metrów od morza i ok. 600 metrów od jeziora w miejscowości Wicie jest ośrodek domków nad morzem Lido. Ta niewielka wioska miedzy Darłowem a Jarosławcem oferuje wczasy dla wszystkich, którzy pragną wypoczywać z dala od zgiełku i gwaru miasta. Na dużym i ogrodzonym terenie posadowiliśmy 14 domków mieszczących nawet do 8 osób. 80 metrowe domki z 16 metrowym tarasem są w pełni wyposażone i gwarantują wysoki komfort wypoczynku. Zapewniamy plac zabaw, parking dla wszystkich naszych gości.
Okoliczne atrakcje również w opisie poniżej.
Darłówek jest nadmorską częścią Darłowa, przyciąga turystów latarnią morską, rozsuwanym mostem w porcie,licznymi straganami, kafejkami i restauracjami. Poza tym wiele atrakcji - wycieczki statkiem po morzu, rejsy na połów dorsza, przejażdżki tramwajem wodnym i ulicznymi ciuchciami oraz świeża ryba w porcie.
Darłowo- to małe miasteczko gdzie odbywa się wiele wydarzeń kulturalnych,można tu zwiedzić Zamek Książąt Pomorskich, Kościół Najświętszej Marii Panny, Fontannę Rybaka, Park na wyspie łososiowej. Wśród średniowiecznych kamieniczek można odpocząć w przytulnych kawiarenkach. W deszczowy dzień wybrać się można do krytego Aquaparku z wodą morską. Na terenie Darłowa znajdują się liczne sklepy sieciowe tj.Lidl, Biedronka, Intermarche, Netto.
Rejsy Turystyczne - Tramwaj Wodny Darłowo
Latem tramwajem wodnym można dopłynąć ujściem rzeki Wieprza z Darłowa do nadmorskiej dzielnicy Darłówka w okolice mostu rozsuwanego łączącego Darłówko Wschodni i Darłówko Zachodnie.