Domki nad morzem

dodaj obiekt

Chłopy
Stonka
Kontakt:
Chłopy
Kapitańska 20
Domki nad morzem
tel.: 94 340 27 32
Odległość od morza: 70m
Stonka to apartamenty, pokoje i domki w Chłopach nad morzem , położone na dużym i ogrodzonym terenie bardzo blisko morza. Od plaży dzieli nas niespełna 70 metrów. Oferujemy wczasy rodzinne ze szczególnym uwzględnieniem wypoczynku z dziećmi, dla których przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji.

STONKA to 4 nowe, komfortowe i stylowe chaty rybackie, które tworzą atmosferę i specyficzny klimat . W każdym z budynków są 3 dwupoziomowe apartamenty. Pełne wyposażenie i standard tworzą niepowtarzalne wrażenie . Bezpośrednio przy budynkach jest duży, zadaszony grill, w którym można sobie pobiesiadować o każdej porze dnia i nocy.

W KAŻDYM z mieszkań na parterze jest pokój dzienny z kompletem wypoczynkowym - narożnym z możliwością ewentualnego spania dla dwóch osób. Również na parterze znajduje się aneks kuchenny, łazienka z prysznicem i WC. Na piętrze jest sypialnia dla czterech osób z wyjściem na balkon. Mieszkania są kompletnie wyposażone, a zabrać ze sobą należy tylko ręczniki. Telewizory w każdym domku (apartamencie)

WSZYSTKIM naszym gościom zapewniamy na terenie naszego ośrodka bezpieczne miejsca parkingowe.
Domki nad morzem Chłopy